Сервіси | Хімчистка LaVanda
 

Наша мета при виконанні кожного замовлення – повернути господарю річь у найкращому вигляді, яку відразу можна вдягнути. А оскільки ми розуміємо, що «диявол ховається у дрібницях», тому не пропускаємо жодної найдрібнішої операції з фінішної обробки та комплектації замовлення. Якщо потрібно встановити ґудзика або підшити підклад, залатати дірку чи зняти катишки – все буде зроблено належним чином, щоб Ви виглядали чудово.

Усі ці операції у більшості випадків не тарифікуються та не впливають на оголошену ціну чищення речі, а лише у випадку значного обсягу додаткових робіт, що обумовлюється під час оформлення замовлення.

 
 

Головне для нас - це Ваше задоволення від отримання гарної речі!

Хімчистка
LaVanda

Спеціалісти Хімчистки LaVanda виконають чищення будь-якої речі з будь-якого матеріалу, знайдуть спосіб видалити найскладніші забруднення та плями, щоб Ви змогли знову отримати задоволення від використання улюблених речей. Довірте нам найделікатніші вироби – від тендітного шовку до хутра та замші – і Ви зможете переконатися у вмінні наших майстрів.

Аква-чищення
та прасування

Новітні технології аква-чищення та прасування, індивідуальний підхід до кожної речі та дбайливі руки наших фахівців нададуть найчудовішого вигляду Вашій куртці, капелюху чи кардигану. Ідеально відпрасувати сорочку чи костюм – на це потрібна справжня майстерність, якою володіють прасувальниці Хімчистки LaVanda. Заощадьте час на хатніх клопотах для особистого життя, а ми у найкращий спосіб подбаємо про Ваш особистий гардероб та хатній текстиль.

Чищення шкіри
та хутра

Багаторічний досвід та спеціальні знання дозволяють нашим майстрам надати майже нового вигляду Вашим хутряним та шкіряним речам – від шиншилової шубки до шкіряного пальто чи дублянки. Кожна річь обробляється вручну, при необхідності проходить відновлення кольору та дрібний ремонт – все це заради Вашого задоволення.

Реставрація та тонування
сумок і взуття

Для фахівців Хімчистки LaVanda майже не існує неможливого – ми надамо нове життя Вашій улюбленій сумочці або черевикам, подбаємо про захист Вашого взуття від негоди та забезпечимо його сезонний догляд. Чищення, відновлення кольору, торцювання сумок та інші операції будуть виконані на найвищому рівні для того, щоб надати Вашим речам чудового вигляду.

Послуги ательє:
ремонт та корекція одягу

Наші кравці виконають ремонт одягу будь-якої складності – від встановлення блискавки або заміни підкладу до перешиву та корекції одягу за Вашою фігурою. За Вашим замовленням ми знайдемо, доповнимо або замінимо фурнітуру на Вашому одязі, сумці чи взутті. Ми виправимо прикрі дрібнички, що псують вигляд улюбленої речі.

Доставка
замовлень

Для Вашого комфорту існує послуга консьєрж-сервісу з доставки готових замовлень у зручний для Вас час та місце. Для наших постійних клієнтів відкрита можливість дистанційного оформлення речей у чищення з виїздом нашого кур’єра до Вашого дому чи офісу.